Підготовка до ЗНО




УВАГА! Пряма телефонна лінія

Поспілкуватися з керівниками Київського РЦОЯО можна у вівторок та четвер з 15.00 до 17.00 за телефоном: (044) 362-84-03

Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь

України


Відповідно до наказу також передбачено два періоди реєстрації осіб, які бажають узяти участь в НМТ, —  основний та додатковий. 

Основний етап реєстрації осіб для участі в основних сесіях НМТ триватиме з 14 березня до 11 квітня включно.

До 15 квітня зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (змінити предмет на вибір на інший чи змінити населений пункт в Україні / за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ).

У додатковий період (10–15 травня) матимуть змогу зареєструватися для проходження НМТ під час додаткових сесій особи, які не змогли цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та ті, хто реєструвався в основний період реєстрації, але їм було відмовлено в реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 19 травня.

З 08 травня для зареєстрованих учасників основних сесій НМТ з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткових сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування з 8 липняЗ міркувань безпеки ми не публікуватимемо інформації про те, де на території України відбудуться тестування, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на наших офіційних сторінках у соцмережах. Наполегливо рекомендуємо учасникам не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека і їхня, і організаторів НМТ.

Інформацію про результати основних сесій НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено в персональних кабінетах учасників до 2 липня, додаткових сесій – до 26 липня.

що ще потрібно знати

Терміни реєстрації на НМТ

Реєстрація на участь у національному мультипредметному тесті триватиме з 14 березня до 11 квітня. Зареєструватись на НМТ можна на сайті testportal.gov.ua. У цей період проходитиме реєстрація на основну та додаткову сесії.

Для реєстрації на сайті потрібно вказати:

  • прізвище, ім'я та по батькові;
  • дату народження;
  • паспорт;
  • номер карки платника податків (РНОКПП);
  • електронну пошту, номер телефону;
  • категорію випускника.

На НМТ у 2024 році обов'язковими є предмети українська моваматематикаісторія України вони встановлені за замовчуванням. А ось четвертий предмет потрібно обрати самостійно.

Учасник НМТ до 15 квітня може знімити раніше обраний предмет на інший.

Документи, які потрібні для реєстрації на НМТ

У 2024 році потрібно зробити сканкопії документів та завантажити їх через особистий кабінет:

  • паспорт (сторінка, де вказано номер, фото та ПІБ);
  • довідка з місця навчання (для випускників 2024 р.);
  • свідоцтво про освіту (для випускників минулих років);
  • номер картки платника податків (РНОКПП).

Зверніть увагу, що співробітники будуть перевіряти відповідність вказаних данних до інформації в зазначених документах. Якщо ви змінювали прізвище, тоді потрібно надати додаткові документи, які це підтверджують.

Після того, як документи будуть перевірені можна буде завантажити з особистого кабінету сертифікат учасника НМТ.

Необхідна інформація стосовно дати, часу та місця проведення тестування буде доступна в особистому кабінеті.

  • Українські вступники на НМТ-2024 складатимуть 4 предмети: три обов’язкові та один на вибір. В 2024 році учні будуть складати 3 обовʼязкові предмети:українську мову;історію України;математику. Ще один предмет майбутні абітурієнти зможуть обрати самостійно. Зокрема, серед варіантів:українська література (для філологічних спеціальностей), іноземна мова, біологія, фізика, хімія,  географія. Заступник міністра освіти повідомив, що всі 4 предмети учні й учениці складатимуть в 1 день, а розклад тестування виглядатиме приблизно так:
  • 60 хвилин – українська мова;
  • 60 хвилин – математика;
  • 60 хвилин – історія;
  • 60 хвилин – предмет на вибір.