День Святого Миколая

Хто не знає про Святого Миколая? Малий і старий знає про нього! Щороку він приходить у кожну господу з миром і дарунками.  Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається.
         19 грудня для учнів 1-2- х та 3-Б класів в нашій школі відбулося свято Миколая.
Малята дізналися багато цікавого про те, хто ж такий Святий
Миколай, співали пісні, розповідали вірші, грали в цікаві ігри.

 В цей день учні 1-А, 1-Б та 1-В класів відсвяткували ще одну подію - перші 100 днів навчання в школі. За ці 100 днів діти згуртувалися, навчилися дружити, читати, рахувати, відповідати на запитання, малювати, співати, танцювати…Хоч 100 днів – це дуже маленька часточка із життя дитини в школі, але вони їх прожили немарно, чим і похвасталися перед старшими товаришами. Учні 1-х класів продемонстрували свої знання,  кмітливість, вміння бути гідними звання школяра, за що отримали вітальні листівки – чобітки від 2- А, 2- Б та 3-Б класів. А ще 3-Б клас (вчитель Богуцька Л. С.) подарували малюкам чарівну казку, де добро завжди перемагає зло.

До дітей на свято завітав казковий Миколай та його помічники в особі  отця Віталія,  представники сільської ради, отець Олександр, які подарували дітям солодкі подарунки. З вітальним словом звернувся до дітей директор школи Самохотов А. О.

Діти вдячні за привітання і  подарунки і уже очікують наступного приходу Миколая!