ЗА МИР І ЄДНІСТЬ В УКРАЇНІ

Участь у хеппенінгу «ЗА МИР І ЄДНІСТЬ В УКРАЇНІ»

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Свято встановили на честь двох доленосних подій: Помаранчевої революції та Революції Гідності  2013 року. Встановлене свято згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року. 

У комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» напередодні Дня Гідності та Свободи  20 листопада 2018 року відбувся захід у формі хеппенінгу  «ЗА МИР І ЄДНІСТЬ В УКРАЇНІ», основна мета якого – згадати тих, хто загинув в ім’я Свободи, підтвердити бажання нашого народу мирно і вільно жити на своїй землі. До заходу долучилися і учні нашої школи, лідери учнівського самоврядування Купрієнко Владислав, Золотоверха Анастасія, Шмиголь Захар, Омельченко Катерина, Жадан Софія та Буша Ростислав разом з педагогом-організатором Бабак Ларисою Василівною. 

  У ході хеппенінгу було перегорнуто важливі сторінки історії нашої держави. Перед присутніми виступили відома письменниця, кандидат педагогічних наук, доцент, громадський діяч Валентина Коваленко, учитель історії та  предмета «Захист Вітчизни» Квітчанського НВК Корсунь-Шевченківської районної ради, учасник АТО Василь Миколайович Отземко,  волонтер Оксана Анатоліївна Циганок, Олександр Володимирович Кутній, член координаційної ради учасників АТО в Черкаській області. У ході заходу  представлений  черговий проект  Ліги старшокласників Черкащини «Проспект Героїв АТО», який презентував її Президент. На сьогодні зібрана інформація про 128 героїв, які віддали своє життя в ім’я МИРУ, ЄДНОСТІ І БРАТЕРСТВА на нашій рідній Україні.

Ми сьогодні висловлюємо щиру людську вдячність і доземно вклюняємось всім тим, хто віддав своє життя в ім‘я свободи, незалежності, миру і спокою на нашій рідній Українській землі.