Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

         18 жовтня – день, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи.

         В Червонослобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Європейський день боротьби з торгівлею людьми пройшов під гаслом «Людина – не товар! Цінність людського життя – не предмет торгівлі!»

         Спеціалісти психологічної служби на ІМН при директору ознайомили педагогічний колектив з порадами, які можуть бути використані людиною перед поїздкою за кордон, про методи, засоби вербування та фактом відзначення означеного дня.

         В рамках проведення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми соціальним педагогом Давиденко Г.В. та практичним психологом Рибчинською С.С. організовано і проведено:

- годину спілкування «Наслідки торгівлі людьми» (з використання коміксів) (9-А клас);

- диспут «Життя у великому місті – спокуса чи можливість досягнення мети?» (11 клас);

- конкурс-виставка плакатів «Я – громадянин» (7-9 класи, переможцями якого стали: 7-Б, 8, 9-А – І місце, 7-А, 9-Б – ІІ місце).

На стенді «Інформаційний вісник» розміщено інформацію щодо проведення в Україні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Бібліотекарем школи Овчаренко Т.А. організована виставка з питань протидії людьми.

 

Класними керівниками 5-11 класів проведені виховні години з означеного питання.