Інноватика в дії

В рамках обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини» на період до 2020 року» делегація директорів шкіл Черкаської області відвідала  Ірпінську спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №12 з вивчення іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої Ірпінської міської ради Київської області. В складі делегації від Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 була заступник директора школи з виховної роботи Величко С.В. В рамках гостин присутні  ознайомились з моделлю «Авторської школи лінгвістики і духовності – освітнього комплексу – платформи для здобуття подальшої освіти», яку презентувала директор школи Антоненко Валентина Сергіївна. Вчитель іноземних мов Олійник Н.О. представила міжнародні проекти, в яких школа бере активну участь. 

Колеги відвідали фрагменти уроків вчителів початкової  школи, які працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», ознайомились з участю навчального закладу у Всеукраїнському експерименті Нового Державного  стандарту початкової загальної освіти (НУШ)  та з інноваційними підходами до організації виховної роботи з учнями в умовах функціонування шкільного самоврядування «Країна Роксоланія». Велике спасибі керівникові навчального закладу Антоненко В.С., педагогічному та учнівському колективам за гостинність та радушність.

Ця методична зустріч надихнула на нові ідеї та творчі проекти. 

Дякуємо управлінню освіти і науки ЧОДА та КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» за організовану зустріч  та можливість  ознайомлення із системою освітньої діяльності означеного навчального закладу.