ДЕНЬ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

Щороку, у першу неділю жовтня, в усіх школах радісно вітають учителів із професійним святом — Днем вчителя. Це прекрасна нагода подякувати їм за невтомну працю і безмежне терпіння. 

Привітати педагогів Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з їхнім професійним святом вирішили і лідери учнівського самоврядування. Саме вони напередодні свята організували і провели в навчальному закладі День учнівського самоврядування. З обов‘язками директора школи блискуче впорався Кириченко Олександр, учень 10 класу. Його помічниками в цей день стали Давиденко Владислав та Купрієнко Владислав, учні 10 класу, які виконували обов‘язки заступників директора. Молода команда керівників чітко узгодила роботу, тому уроки, що проводили учні 9-11 класів, були ефективними і водночас креативними.  Своїми враженнями учні-вчителі поділилися на оперативній нараді при директору. 

День учнівського самоврядування видався цікавим не лише для учнів, а й для педагогів. Адже робота вчителя дасть позитивний результат лише тоді, коли вона буде базуватися на засадах партнерства і тісної співпраці учителя і учня.