Щоб дати учням іскорку знань, Вчителеві треба ввібрати Ціле море світла. В.О.Сухомлинський

До 100-річчя з Дня народження В.О.Сухомлинського у Червонослобідській ЗОШ І-ІІІступенів №1 відбулися педагогічні читання "Павлиський романтик".

Захід розпочала Сагайдак А.В., яка підготувала кінофільм для перегляду про нелегкий життєвий шлях В.О.Сухомлинського. Дядюра І.М. та Сіренко Л.В. виступили з презентаціями: "Школа В.О.Сухомлинського" та "Педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського ". Продовжили захід вчителі початкових класів Шевченко Т.М. , Лелеко Ю.О. та Дядюра А.В. з доповідями на теми:

"В.О.Сухомлинський і сучасна початкова школа", " В.О.Сухомлинський про формування особистості дитини в початкових класах".

З заключним словом виступив директор школи Самохотов А.О., який зазначив, що Василь Олександрович Сухомлинський це великий педагог, мудрий учитель, чудова людина. В його палкому серці жила велика доброта і любов до всього  світу. Він не лише навчав дітей, а й прищеплював кожному з них найкращі людські якості, виховував у них доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків, до людей і до рідної землі. 

 

Учасники заходу дійшли висновку, що гуманістична педагогіка, запропонована В.О.Сухомлинським, донині залишається актуальною і широко впроваджується в практику роботи сучасної школи.