Здрастуй, Країно дитячих мрій!

3 вересня 2018 року в Червонослобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбулося свято «Країна дитячих мрій», присвячене Дню Знань та святу Першого дзвоника. Цього року школа гостинно відкрила двері до чудової  Країни Знань учням 1-А, 1-Б та 1-В класів, один з яких (1-А клас, вчитель початкових класів Тимошенко С.Г.) буде навчатися за науково-педагогічним проектом «Інтелект України». Радість першовересневого свята разом з учнями та педагогами розділили і гості: виконуюча повноваження сільського голови Дубовик Юлія Андріївна, головний лікар Черкаської ЦРЛ Гуськов Микола Володимирович, представник управління ДСУНС, майор служби ЦЗ Кравченко Віталій Іванович та тренер команди по  пожежно-рятувальному спорту Дубина Ігор Іванович.

   Першокласники на святі продемонстрували логотип Нової Української школи та з великим задоволення забили свій перший гол у ворота на новому спортивному майданчику. Сподіваємось, що цей гол стане своєрідним  талісманом для першачків і допоможе опанувати нові навчальні програми протягом усіх дванадцяти років навчання.

Всім учням  та педагогам  школи бажаємо міцного  здоров‘я, наснаги та творчих успіхів і злетів. Навчальний 2018-2019 рік розпочато!