НІКОЛИ ЗНОВУ! 1939-1945Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади на весні, засвітять дивовижні свічки каштани, а в повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах заллються піснями невсипущі солов‘ї, а вся земля випромінюватиме радість і щастя, нестримну жагу до життя, в такі чудові дні, 8-9 травня ми відзначаємо великі свята – День пам‘яті та примирення та День перемоги.

 В Червонослобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 до 73 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 7-8 травня було організовано і проведено майстер – клас «Мак пам‘яті», волонтери підготували Книгу пам‘яті про солдатів Другої світової «Воїни світла і добра». 

Заслуговує на увагу вітальний марафон «Ніколи знову! 1939-1945», до проведення якого долучилися учнівські колективи 2-10 класів. Під час  означеного дійства лунали пісні тих воєнних років, звучала поезія, присвячена героям Другої світової війни. Присутні пам‘ять  солдатів вшанували хвилиною мовчання. Кращі учні школи поклали квіти до обеліску Слави та меморіальної дошки Іллі Іделю, герою АТО.  

Хай пам‘ять залишається із нами,

Хоч час спливає швидко, йде від нас.

То ж дай нам, Боже, іти мирними шляхами,

У мирі й щасті жити в добрий час!