Конкурс юних авторів "Тарасовими шляхами"

Багатий на дива  та містерії наш Всесвіт. Прекрасний і величний у своїй таїні, щедрий легендами та зоряницями, що, ніби разочки намист, оповили неймовірним сяйвом його безмежність. Щовесни, найяскравіші з них, зриваючись з небесної сині, сиплють на землю рясним зорепадом, у пошуку  тих, хто розвиває у собі талант, хто несе в собі вічне сяйво внутрішньої краси.

          Та, на жаль,  зоряний блиск   - безмовний,  безголосий, тому на допомогу їм з долонь багатовимірних сузір’їв злітає зграя перкалевих птахів, що, змахнувши широкими білими крилами,   розлітаються по усіх куточках нашої землі, даруючи  натхнення для створення  прекрасного, поетичного….

20 квітня у приміщенні Обласної  бібліотеки для дітей м.Черкаси відбувся районний етап конкурсу юних авторів «Тарасовими шляхами». Оцінювали читців представники закладів освіти та культури району.

Відкрила конкурс методист РМК Кучеренко Ірина Петрівна, яка привітала учасників і зауважила, що,не зважаючи на результати, всі учасники вже є найкращими у своїх навчальних закладах. Конкурс дає змогу оцінити самого себе, побачити рівень виконавства інших, розширити  свій репертуар, познайомитись з однолітками, які не байдужі до художнього слова.

Тематика поетичних творів була різножанровою: і поетичні твори, і прозові, і поезія у прозі. Учасники продемонстрували високу якість читання. Учні бралися за недитячі за своєю суттю твори  й відкривали в них нове звучання, сповнене дитячої безпосередності та прямолінійності.

 

Вітаємо і переможців нашої школи: Моторного Тимофія, учня 3-Б класу (І місце) та Красоту Олександру, ученицю 9-А класу (ІІІ місце). Щиро віримо, що перші поетичні спроби конкурсантів збагачуватимуть духовно не лише самих авторів, а й слухачів, приноситимуть насолоду, надаватимуть впевненості в духовних шуканнях.