Учні інноваційної школи - призери чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту.

12 квітня співробітники Управління ДСНС у Черкаській області нагородили грамотами та подяками членів юнацької збірної команди Черкаської області з пожежно-прикладного спорту.

Зокрема, подяки від Управління сім`ї, молоді та спору Черкаської ОДА отримали учні Червонослобідської загальноосвітньої школи №1 - Новіков Євгеній та Дубовик Віталій. Слід відмітити, що Дубовик Віталій є минулорічним чемпіоном молодшої групи юнацької збірної з пожежно-прикладного спорту та вже у середній групі продовжує демонструвати бойовий дух, фізичний гарт і витримку.

Приємно також, що незважаючи на свій наймолодший вік серед усіх учасників – 14 років, учениця загальноосвітньої середньої школи №1 із села Червона Слобода Культенко Софія, в особистому заліку змагань показала високі результати, за що й отримала Грамоту та цінний приз від Управління ДСНС у Черкаській області.

Одразу після завершення Чемпіонату юні учасники розпочали підготовку до наступних змагань та налаштовані бути першими.

Нагадаємо, з 28 по 30 березня у Черкасах, на базі Інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля відбулися Чемпіонати ДСНС України з пожежно-прикладного спорту у приміщеннях.

За матеріалами

Управління ДСНС України

в Черкаській області