«Я – МАЛЕНЬКА УКРАЇНОЧКА – 2018»
За вікном іде дощ, подекуди ще видніються останні проталини снігу, але в повітрі ми відчуваємо  повільне дихання ранньої весни. Вона вже на порозі, усміхнена, мила, чудова і така довгоочікувана.

 Уже стало традицією о цій порі в Червонослобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 проводити Свято весни, краси, юності.  Цього року учасницями дійства «Я – маленька україночка», яке відбулося 14 березня, стали чарівні красуні-дівчатка 2-4-х класів: Бобух Валерія, учениця 2-А класу, Дядюра Дарина, учениця 2-Б класу, Гребіник Анастасія, учениця 3-А класу, Скринська Надія, учениця 3-Б класу, Рідченко Каріна, учениця 4-А класу, та Дудник Тетяна, учениця 4-Б класу.  Кожна із учасниць креативно себе представила у конкурсі «Візитка», продемонструвала свій інтелект у вікторині «Що я знаю про Вкраїну», довела, що вона неперевершена господиня у конкурсі «Я – господиня». 

Та найбільший інтерес викликав конкурс «Світ моїх захоплень», в якому конкурсантки і рекламували, і демонстрували свої захоплення та творчі вміння. 

Нелегко було оцінювати виступи учасниць вельмишановному журі у складі директора школи Самохотова Анатолія Олександровича, заступника директора з НВР Сагайдак Альони Валентинівни, вчителів початкової школи Крутінь Світлани Ігорівни та Шевченко Тетяни Миколаївни, а також вчителя фізичної культури Прокопенка Юрія Івановича. Кожна із учасниць стала гідною свого титулу.

Дякуємо всім учасницям за прекрасне свято, учням, вчителям та батькам за допомогу в організації та проведенні святкового дійства. Висловлюємо слова подяки Голові Ради школи Солоньку Михайлу Федоровичу  за допомогу в організації конкурсу.

Сподіваємось, що ця програма стала чимось новим і цікавим для кожного присутнього і подарувала йому  справжню весну в душі.