Шевченківські дні

Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу. Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ. Т.Г. Шевченко звеличив Україну, звеличив її народ.

Багатим на події став березень для учнів Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Лунала поезія та пісні на вірші Тараса Шевченка, в яких він застерігав рідний народ від помилок та необачних кроків на невторованих історичних манівцях. Цієї березневої пори Шевченківська поезія читається якось по-особливому, пропікаючи небайдужу до долі рідного краю душу наскрізь. Це передали юні читці на районних та обласних конкурсах, виборюючи перемогу.

Каріна Рідченко, учениця 3-А класу, переможець обласного конкурсу читців «Тарасова вершина», присвяченого 204-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка в номінації «діти», нагороджена Дипломом ІІ ступеня.

Кобзареві пророцтва українці перечитали по-новому, прожили слово в слово, бо виявилося, що Кобзар дивним чином описав сучасні події в Україні.

Діана Гончаренко, учениця 9-Б класу; Богдан Лук'яненко, учень 6-А класу; Олександра Красота, учениця 9-А класу; Вікторія Дубовик, учениця 9-Б класу; Владислав Купрієнко, учень 9-А класу – почесно нагороджені Дипломом районного конкурсу читців «З Україною в серці» за ІІІ місце у літературно-музичній композиції. 

За участь у конкурсі декламаторів під гаслом «Народ мій є, народ мій завжди буде!» нагороджені ГРАМОТОЮ ВІДДІЛУ ОСВІТИ ЧЕРКАСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ  за ІІ місце.