НЕБЕСНА СОТНЯ В ВИРІЙ ПОЛЕТІЛА

Небесна Сотня …Юнаки, батьки

                   Їх імена мені ніколи не забути.

                   Вони ж за мене полягли,

                   Так як і ті, що захищали Крути.

                   Щемить у грудях, і душа болить

                   За долю мого рідного народу.

                   Але у серці іскра ще горить,

                   І не втрачаю віру у свободу.

Саме такими словами розпочався захід в Червонослобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 для учнів 8-11-х класів по увічненню пам‘яті Героїв Небесної Сотні, на якому були присутні голова Черкаської районної державної адміністрації Яріш Анатолій Анатолійович та  начальник  відділу освіти ЧРДА Григорчук Людмила Василівна. 20 лютого назавжди увійде в історію України як День жалоби і пам‘яті. 

До учнівської молоді звернулися голова районної адміністрації Яріш Анатолій Анатолійович та директор школи Самохотов Анатолій Олександрович.

Присутні вшанували пам‘ять Героїв Майдану, героїв АТО, мирних жителів, які полягли в неоголошеній війні на Сході України, хвилиною мовчання. На завершення кращі учні школи Кикоть Антоніна, Кириченко  Олександр разом з директором школи Самохотовим А.О., головою районної адміністрації Ярішем А.А. та начальником відділу освіти Григорчук Л.В. поклали квіти до меморіальної дошки Іллі Іделя, випускника школи, героя АТО.

Небесна Сотня – це біль і гордість, це сльози і душевний щем вдячності за те, що вони зробили для нас. Вічна пам‘ять Героям Майдану!