Форум для шкіл «Кар’єра зі школи: вибір і планування» м. Київ

15 лютого 2018 р., Київ – Центр «Розвиток КСВ», Career Hub та партнери проекту «КАРТА ПРОФЕСІЙ» вперше провели Форум для шкіл «Кар’єра зі школи: вибір і планування», в якому взяв участь директор Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Самохотов Анатолій Олександрович, даний захід об’єднав педагогів-новаторів та представників українських компаній для обміну знаннями і досвідом. Мета заходу –  допомогти школярам визначитись із майбутньою професією.  Партнер заходу – Університет економіки та права «КРОК». Інформаційний партнер – Інститут модернізації змісту освіти МОН України.

Вчителі зі ста шкіл, що увійшли до Спільнота шкіл «Кар’єра мрії», відмітили важливість питання свідомого вибору кар’єри і оцінили цю важливість у 9,8 балів з 10. Спільно з вчителями свідомий вибір професії на Форумі обговорювали: представники держави, бізнесу та громадськості: Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України, Євгенія Ярова, начальник Управління освіти і науки Шевченківського району м. Києва, Наталя Пішко, начальник відділу профорієнтації ДСЗ, Марія Калашник, член Української спілки психотерапевтів, та Андрій Близнюк, голова ГО «Батьківська спілка».

В рамках заходу було презентовано унікальну програму занять для школярів         5-10 класів і  буклети про професії у аграрній, юридичній, банківській та

ІТ-сферах.

Такі зустрічі є надзвичайно корисними, адже вони дають можливість обмінюватися досвідом представникам освітянської сфери з різних куточків України, щодо означеної проблематики. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

 

За матеріалами сайту http://careerhub.in.ua