Семінар для тренерів "Lego"

07 лютого 2018 року на базі Education HUB  м. Київ відбувся семінар для тих, хто бажає стати тренером команди юних робототехніків і провести їх до перемоги в WRO WeDo в якому взяла участь вчитель початкових класів Лелеко Юлія Олександрівна.

За результатами досліджень і спостережень, вчені зробили висновок, що складання конструктора позитивно впливає на дитину більше, ніж малювання і ліплення з пластиліну. Це пов’язане з тим, що під час малювання та ігор з пластиліном результат праці дитини не завжди виходить успішним. А ось при грі з конструктором LEGO, у дітей завжди виходить щось цільне і красиве. Завдяки своїм формам і кольору, яким чином би малюк не склав деталі, у нього завжди виходити щось схоже на справжні предмети. Досягнення хороших результатів при складанні конструктора формує у дітей впевненість у собі і навіть лідерські якості.

LEGO дозволяє дітям вчитися , граючись і навчатись у грі. Саме головне – це надати дітям можливість “проживання” цікавого для них матеріалу. Дізнаючись щось нове, діти навчаються виражати своє ставлення до того, що відбувається. Конструюючи, вони занурюються в організовану дорослими ситуацію. В ході навчальної діяльності діти стають будівельниками, архітекторами, лікарями, водіями, фермерами і т.д., граючись вони вигадують і втілюють в життя свої ідеї. В процесі діяльності розв’язуються різні задачі: психологічні, розвивальні, пізнавальні. Подорожуючи, діти допомагають своїм друзям, визволяють героїв з біди, дізнаються цікавих фактів тощо. Готуючись до подорожі, діти конструюють, вчать вірші, працюють за схемами. При цьому у дітей розвивається творча уява, комунікативні якості, допитливість. Знання, які отримують діти є актуальними, необхідними для них. А цікавий матеріал засвоюється легко і назавжди.

 

«Lego» – це сучасний підхід до навчання та освоєння новітніх інформаційних технологій. Як зробити процес навчання для дитини цікавим, захоплюючим, зрозумілим? Як навчитися застосовувати отримані знання в реальному світі? Дізнавалась вчитель початкових класів Червонослобідської ЗОШ Лелеко Ю.О. на щорічному семінарі для тренерів юних робототехніків в WRO WeDo 2.0.