Благодійна допомога учнів Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 бійцям АТО

На сучасному етапі розвитку освіти одним із головних завдань є завдання не лише навчити дитину, а й виховати в неї найкращі людські якості та почуття. Саме методом виховання патріотизму, людяності, добра і милосердя став благодійний ярмарок «Добро починається з тебе, добро починається з мене», організований і проведений  в школі за ініціативи членів учнівського парламенту. До акції долучилися як учні, так і вчителі та батьки. На зібрані кошти для бійців з зону АТО було придбано необхідні продукти харчування.

Зі слова подяки до учнів звернулися Потапенко  Юрій Іванович, учасник бойових дій з лютого 2015 по квітень 2016 року Національної гвардії України (ІІ батальйон перша рота спеціального призначення) та Бевзенко Костянтин Дмитрович, координатор громадського об‘єднання «Наш батальйон».

Означена акція ще раз довела, що милосердя і людяність – це не лише слова, а й щоденна праця кожного над собою. Тільки в єдності, тільки разом наша Україна буде вільною, сильною, квітучою, а головне – незалежною.