Тиждень початкової школи

У нашій школі стало вже доброю традицією проводити предметні тижні. Ось і для учнів початкової ланки вчителі організували Тиждень початкових класів, який проходив з 11 по 15 грудня. У цей період кабінети початкової школи були схожі на вулики, де плідно та згуртовано працювали вчителі, учні та батьки. Робота під час проведення Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей.

Девіз тижня: «Кожен день у нас цікавий, веселий і яскравий». У рамках Тижня початкових класів було проведено ряд заходів, які підпорядковувалися тематиці кожного дня.

В ці дні молодші школярі занурилися в круговерть подій: змістовні та яскраві  виставки малюнків «Я малюю Україну» та «Захисти довкілля», флешмоб «Одягни вишиванку», віртуальна мандрівка «Неповторна Україна»,  математичні вікторини в 3 класах, «Веселий  Геометрик» (математична розвага в 2-А кл), спортивні перерви «Виростаємо здорові, всі веселі і бадьорі», «Козацькі  розваги» - спортивні змагання між командами 1-А, 2-А кл. та 1- Б, 2 – Б кл., Екскурсії в природу «Природа – це казка, природа – це дім» (ГПД), Майстер-класи по виготовленню сніжинок з паперу в техніці витинанка, виготовлення прикрас на новорічну ялинку. 

Тиждень початкових класів став яскравою сторінкою шкільної родини.