Вітаємо переможців та призерів районних олімпіад!

Нещодавно закінчився ІІ (районний етап) Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Учні Червонослобідської загальноосвітньої школи вибороли 14 призових місць:  Євтушевська Юлія (7 клас, ІІІ місце з української мови), Нетахата Максим (8-А клас, І місце з англійської мови), Лавриненко Вероніка (8-Б клас, ІІІ місце з біології), Кириченко Олександр (9-А клас, І місце з біології), Толочко Оксана (І місце з астрономії, ІІІ місце з трудового навчання та української мови), Кикоть Антоніна (І місце з географії, ІІ місце з англійської мови, фізики, хімії, ІІІ місце з біології), Церковна Юлія (ІІ місце з економіки, ІІІ місце з географії). Вітаємо кращих учнів школи з перемогою. Щиро дякуємо творчим і креативним педагогам Гаврюшовій Л.М., Кузькіній С.Ю., Носаєвій І.П., Тарасенко З.В., Шупліній О.О., Тарапаті С.Ю., Мандрус І.М., Омельченко О.О., Бабак Л.В., Сіренко Л.В., які підготували переможців та призерів ІІ етапу олімпіад.

Попереду ІІІ (обласний етап) олімпіад. Бажаємо учасникам та їх наставникам успіхів, натхнення, творчих злетів та нових перемог.  

 Хай веселі дзвіночки 2018 року наповнять серця радістю, нехай яскраві вогники подарують добру надію, а поруч нехай буде щаслива вдача цілий рік!  З НОВИМ РОКОМ!