День пам'яті жертв Голодомору

24 листопада у Червонослобідській ЗОШ l-lll ступенів № 1, відбувся урок-лекція  присвячений пам'яті жертв Голодомору, яку  проводив вчитель історії Самохотов Анатолій Олександрович.

Учні дізналися, що Голодомор( 1932 – 1933) років – це страшна сторінка історії України, яка замовчувалася та перекручувалася, про яку заборонено було говорити. Масовий геноцид, організований керівництвом на той час, призвів до багатомільйонних людських втрат на території України. Голодомор був викликаний свідомими і цілеспрямованими заходами. Метою котрих стало придушення українського національно -визвольного руху  і фізичне знищення непокірних українських селян.

Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Учні школи із захопленням і співчуттям переглядали фільм присвячений найстрашнішим рокам життя українського народу.

На мою думку, директор школи зміг донести нам те, що День пам'яті жертв Голодомору, має бути нам не байдужим, адже це історія нашого народу, наших прадідів.

Анатолій Олександрович закликав нас запалити «свічку пам’яті» 25 листопада о 16-00, та вшанувати  померлих хвилиною мовчання. У ці дні всі україці у своїх молитвах висловлюють одне – щоб такі трагедії більше не повторилися. Щоб на столі в кожній українській хаті завжди був хліб, а в родині – порозуміння.Нехай буде Царство Небесне всім жертвам страшних голодних днів 1932 – 1933-го років.

                                                                                                                      Учениця 10 класу

                                                                                                                          Шутенко Анна