Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня – день, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи.

В Червонослобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Європейський день боротьби з торгівлею людьми пройшов під гаслом «Людина – не товар! Цінність людського життя – не предмет торгівлі!»

Спеціалісти психологічної служби на ІМН при директору ознайомили педагогічний колектив з порадами, які можуть бути використані людиною перед поїздкою за кордон, а на загальношкільних зборах інформували батьків з наступних питань: 

-   Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, суспільства, держави (Рибчинська С.С.);

- Громадський огляд стану утримання, навчання, виховання, оздоровлення, працевлаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з сімей соціально незахищених категорій. 

Виїзд батьків за кордон. Сім’ї трудових мігрантів. (Давиденко Г.В.).

Соціальним педагогом Давиденко Г.В. та практичним психологом Рибчинською С.С. організовано і проведено:

- годину спілкування «Не стань жертвою торгівлі людьми» з використанням настільних ігор «Галопом по Європах» та «Рожеві окуляри» (8-мі класи);

- круглий стіл «Безпека в твоїх руках» з використанням коміксів «Твоє життя – твій вибір» (9-А).

Створено інформаційний куточок з питань протидії торгівлі людьми та розміщено інформацію щодо проведення в Україні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми на стенді «Психологічна служба інформує».