Загальношкільні батьківські збори

13 жовтня у  Червонослобідській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулися загальношкільні батьківські збори, на які були запрошені батьки учнів 1-11класів та вчителі. В ході зборів були обговорені важливі питання освітнього процесу та роль батьківської громадськості в справах навчання та виховання дітей. Директор школи Самохотов А.О. в своїй доповіді-презентації підвів підсумки роботи школи за 2016/2017 навчальний рік, зупинився на основних завданнях, які мають бути вирішені в 2017/2018 навчальному році та повідомив, що навчальний заклад є «Інноваційною школою Черкащини», познайомив із її структурою, наголосив на глобальних змінах, які очікують учнів та батьків.  Зі словами щирої вдячності за підтримку та допомогу в роботі школи Анатолій Олександрович звернувся до всіх батьків та відмітив почесними грамотами найбільш активних із них.

       З підсумками громадського огляду умов проживання дітей соціально незахищених категорій виступила соціальний педагог Давиденко Г.В. Вона провела превентивну бесіду про дистанційну сім'ю.

      Цікавою та повчальною була доповідь практичного психолога  

Рибчинської С. С., яка наголосила на тому, що психічне здоров`я, розвиток і становлення дитини нерозривно пов`язані зі стилем батьківської поведінки.

       На зборах також виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Величко С.В., яка розповіла про профорієнтаційну освіту серед учнів школи, про працевлаштування випускників та наголосила на важливості співпраці батьків з учителями у цьому процесі.

      Адміністрація школи побажала успіхів батькам та учням в 2017/2018  навчальному році.