ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

30 вересня кожного року в Україні відзначається День усиновлення. І це не випадково, адже свято співпадає із днем християнського свята Віри, Надії й Любові та матері їх Софії.

Червонослобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Черкаської районної ради Черкаської області із задоволенням долучилася до цієї справи. 

В навчальному закладі відбулася загальношкільна лінійка, на якій соціальний педагог школи Давиденко Г.В. розповіла про виникнення та проведення Дня усиновлення.

В бібліотеці було оформлено інформаційний вісник, де висвітлено матеріали про усиновлення дітей в Україні та про відзначення Дня усиновлення.

Учні 5-7 класів із захопленням сприйняли пропозицію намалювати малюнки на асфальті «Сонце в долонях». Переможцями стали учні 5-го класу.

Здивували всіх учні 6-Б класу. Кожен учень подав свою роботу до шкільної виставки. 

Вчителями початкових класів та класними керівниками 5-11 класів були проведені тематичні виховні години «У колі рідної сім’ї».

Соціальний педагог Давиденко Г.В. виступила перед педагогами та батьками з повідомленням «Усиновлення стає нормою».

Цікавими та повчальними були години спілкування «Добро починається з тебе» (7 клас) та «Що таке власна гідність» (4-Б клас), проведені фахівцями психологічної служби.

Не залишила нікого байдужими виставка колажів «Коли сміється дитина – посміхається небо», яку підготували учні 8-10 класів.

         Фахівець з соціальної роботи ЧРЦСССДМ Гребіник Т.В. провила  для учнів  10 класу змістовне заняття про  «Право і Закон», наголосивши на   тому, що дотримуючись своїх прав, не варто посягати на права інших.

Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Турбота про них – наше спільне завдання, обов’язок  школи, суспільства, держави.