Фестиваль англійської мови


Скачать
Звіт про проведення фестивалю.pdf
Adobe Acrobat документ 142.1 KB
Скачать
Твір учениці 11 класу, Кузьменко Вікторії занесено до обласної збірки
The future of English Language in my lif
Adobe Acrobat документ 83.4 KB

Літній мовний табір


Скачать
Colorful-Smiles-PowerPoint-Template-5-sa
Adobe Acrobat документ 4.4 MB

День англійської мови


English Day в нашій школі 

Похмурого весняного дня, 27 квітня в нашій Червонослобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1  пройшла цікава подія English Day – День англійської мови, день спілкування англійською мовою.

Оскільки заздалегідь було відомо, що день буде похмурий, ми почали його з підняття настрою учням і вчителям школи.

Кожен учень чи вчитель що заходив до школи залишали свій настрій на смайликах, всі обмінювалися настроєм, бажали один одному гарного дня, смайлики потім вивісили на стенді  на першому поверсі школи. На наступній перерві вчителі англійської мови Людмила Гаврюшова, Світлана Кузькіна та Оксана Катренко провели виставку сердець «Чому я вивчаю англійську мову». На сердечках учні могли прочитати творчі письмові шедеври своїх однолітків. Учні 8го класу Оксана Толочко , Настя Кузнєцова та учні 9-б класу Аліна Сорока, Анастасія Степаненко та Юля Церковна підготували постери про життя Шекспіра.

Наймолодші школярики мали змогу в цей день переглянути мультики за творами  Вільяма Шекспіра «Сон в літню ніч» та «Отелло» англійською мовою.

Особливо сподобалася учням «Стрічка дружби», яку учні пов’язували з побажанням тим учням, з якими б вони хотіли подружитися, в той час як учні 11 класу Маша Пономаренко та Віка Кузьменко віщували передбачення і роздавали щирі компліменти учням та вчителям школи.

По закінченню дня найактивніші учні школи отрили грамоти і подяки. Всі учні школи прийняли участь у Дні англійської мови, мали змогу випробувати свої знання з англійської мови та отримали гарний настрій.

Головні організатори Дня англійської мови в школі – вчителі англійської мови Оксана Катренко, Світлана Кузькіна та Людмила Гаврюшова 


Професійний розвиток


- Участь у семінарах вчителів англійської мови.

- Виставка "Освіта Черкащини".

- Курси Британської Ради.

Скачать
Робота на виставку "Освіта Черкащини"
Літній табір(ТЕКСТ).pdf
Adobe Acrobat документ 4.3 MB
Скачать
Scavenger Hunt.pdf
Adobe Acrobat документ 4.3 MB
Скачать
Summer Camp.pdf
Adobe Acrobat документ 5.1 MB
Скачать
Project It's my environment.pdf
Adobe Acrobat документ 1.2 MB