ШЛЯХАМИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ

14 жовтня… Мабуть, немає жодного календарного дня, який би був такий багатий на свята, як цей. Три свята святкуємо ми сьогодні: День захисника Вітчизни, День козацтва, День покрови пресвятої Богородиці.

Не оминув він і класний колектив 4-А. Дівчатка готувалися заздалегідь вітати своїх захисників. І класну кімнату прикрасили, і пісень, таночків та віршів наготували. Потім всі разом подорожували славними сторінками історії козацтва, переглядаючи цікаву презентацію. Далі розіграли для хлопчиків вікторину «Козацьку історію знай, добре її вивчай».

А яке ж свято без смаколиків?! Тому,  на завершення ще й піцою посмакували. Як добре святкувати, коли над головою мирне небо. За це ми дякуємо всім захисникам нашої Батьківщини. Зі святом Вас!

 

Гра-квест «Стежинками здоров’я»

З нагоди свята – Дня захисника Вітчизни 3-А та 3-Б класи на чолі з класними керівниками та батьками провели святкову гру-квест «Стежинками здоров’я». В заході брало участь дві команди: команда хлопчиків «Помічники» та команда дівчаток «Посмішка». Учасники змагалися на п’ятьох станціях - «Заповідник» (ведуча Середенко В.А. класний керівник 3-Б класу), «Місто Смаколиків» (зустрічала знавець продуктів харчування Суліменко Л.О. мати учня 3-А класу), «Країна Чистоти» (очолювала Старова Л.С. мати учениці 3-Б класу), «Фортеця Порятунку»(керувала Шульга О.Л. мати учня 3-А класу) та «Країна Фізкультурія» (ведуча Гніденко Т.М. класний керівник 3-А класу). 

Гра-квест – це свято здоров’я. Всі учасники отримали заряд бадьорості й зміцнили своє здоров’я. Результати змагань свідчать про те, що всі діти слідкують за своїм здоров’ям і дружать з фізкультурою. Тому треті класи бажають всім здоров’я та добра! Родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!

Фестиваль «Героям – слава!»

14 жовтня 2017 року в день Захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці в селі Червона Слобода відбулося козацьке свято. До нього долучилися учні Червонослобідських ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №2, дитячі садочки та вихованці будинку дитячої та юнацької творчості. Активними учасниками свята стали педагоги Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Дядюра Валентина Василівна, Яковенко Лариса Віталіївна, Дядюра Ірина Миколаївна.

Радували і виставки дитячих робіт із солоного тіста, бісеру, вишивки, природних матеріалів на теми: «Де козак, там і слава», «Козацькому роду нема переводу», «Славна історія українського козацтва», «Героям – слава!».

Юні таланти підготували виступи патріотичного спрямування. Вони славили героїв-козаків, воїнів-захисників, учасників АТО.

Конкурсна програма була цікавою, різнобарвною – це і пісні, і танки, і літературно-музичні композиції. Учасники змагалися у виконавській майстерності, а тому фінал був очікуваний – перемогли найкращі. Переможцям вручили призи, пам'ятні подарунки. Та найбільшим визнанням стали аплодисменти глядачів.

 

 

Козацькому роду нема переводу

13.10.2017р. у  2-Б класі Червонослобідської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся виховний захід, присвячений Дню козацтва «Козацькому роду нема переводу». Діти разом з батьками демонстрували свої вміння у різних конкурсах. По завершенню свята всі смакували українськими стравами. 

Загальношкільні батьківські збори

13 жовтня у  Червонослобідській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулися загальношкільні батьківські збори, на які були запрошені батьки учнів 1-11класів та вчителі. В ході зборів були обговорені важливі питання освітнього процесу та роль батьківської громадськості в справах навчання та виховання дітей. Директор школи Самохотов А.О. в своїй доповіді-презентації підвів підсумки роботи школи за 2016/2017 навчальний рік, зупинився на основних завданнях, які мають бути вирішені в 2017/2018 навчальному році та повідомив, що навчальний заклад є «Інноваційною школою Черкащини», познайомив із її структурою, наголосив на глобальних змінах, які очікують учнів та батьків.  Зі словами щирої вдячності за підтримку та допомогу в роботі школи Анатолій Олександрович звернувся до всіх батьків та відмітив почесними грамотами найбільш активних із них.

       З підсумками громадського огляду умов проживання дітей соціально незахищених категорій виступила соціальний педагог Давиденко Г.В. Вона провела превентивну бесіду про дистанційну сім'ю.

      Цікавою та повчальною була доповідь практичного психолога  

Рибчинської С. С., яка наголосила на тому, що психічне здоров`я, розвиток і становлення дитини нерозривно пов`язані зі стилем батьківської поведінки.

       На зборах також виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Величко С.В., яка розповіла про профорієнтаційну освіту серед учнів школи, про працевлаштування випускників та наголосила на важливості співпраці батьків з учителями у цьому процесі.

      Адміністрація школи побажала успіхів батькам та учням в 2017/2018  навчальному році.