«Я – МАЛЕНЬКА УКРАЇНОЧКА – 2018»
За вікном іде дощ, подекуди ще видніються останні проталини снігу, але в повітрі ми відчуваємо  повільне дихання ранньої весни. Вона вже на порозі, усміхнена, мила, чудова і така довгоочікувана.

 Уже стало традицією о цій порі в Червонослобідській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 проводити Свято весни, краси, юності.  Цього року учасницями дійства «Я – маленька україночка», яке відбулося 14 березня, стали чарівні красуні-дівчатка 2-4-х класів: Бобух Валерія, учениця 2-А класу, Дядюра Дарина, учениця 2-Б класу, Гребіник Анастасія, учениця 3-А класу, Скринська Надія, учениця 3-Б класу, Рідченко Каріна, учениця 4-А класу, та Дудник Тетяна, учениця 4-Б класу.  Кожна із учасниць креативно себе представила у конкурсі «Візитка», продемонструвала свій інтелект у вікторині «Що я знаю про Вкраїну», довела, що вона неперевершена господиня у конкурсі «Я – господиня». 

Та найбільший інтерес викликав конкурс «Світ моїх захоплень», в якому конкурсантки і рекламували, і демонстрували свої захоплення та творчі вміння. 

Нелегко було оцінювати виступи учасниць вельмишановному журі у складі директора школи Самохотова Анатолія Олександровича, заступника директора з НВР Сагайдак Альони Валентинівни, вчителів початкової школи Крутінь Світлани Ігорівни та Шевченко Тетяни Миколаївни, а також вчителя фізичної культури Прокопенка Юрія Івановича. Кожна із учасниць стала гідною свого титулу.

Дякуємо всім учасницям за прекрасне свято, учням, вчителям та батькам за допомогу в організації та проведенні святкового дійства. Висловлюємо слова подяки Голові Ради школи Солоньку Михайлу Федоровичу  за допомогу в організації конкурсу.

Сподіваємось, що ця програма стала чимось новим і цікавим для кожного присутнього і подарувала йому  справжню весну в душі. 

 

 


15-17 березня 2018 р. проходить Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»

Далее

Зональні змагання з волейболу

 24 лютого 2018 року на базі Чорнявського НВК проходили зональні змагання з волейболу серед педагогічних працівників, в яких взяли участь кращі педагоги-спортсмени нашої школи. У боротьбі за перемогу наші вчителі виборили третє почесне місце. Такі заходи згуртовують колективи та сприяють спілкуванню колег у неформальних умовах. Дякуємо організаторам змагань та господарям за теплий прийом та чудову атмосферу. 

Cемінар "Listening as a Lifelong Skill: effective stratigies for real life and exam"

У 2018 році до сертифікаційних робіт з іноземних мов (ЗНО) додано нову частину – «Аудіювання». Із метою надання методичної допомоги вчителям англійської мови 10 лютого у м. Києві відбувся всеукраїнський семінар "Listening as a Lifelong Skill: effective stratigies for real life and exam" з автором британських підручників Джей Джей Вілсоном, на якому побувала Кузькіна Світлана Юріївна, вчитель англійської мови Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Учасники збагачувались новими ідеями та порадами, які стануть їм незамінними помічниками в підготовці учнів до ЗНО. Наприкінці зустрічі вчителі обмінялися досвідом, поспілкувалися зі своїми однодумцями та отримали сертифікати.

Семінар директорів інноваційних щкіл

22 лютого 2018 року на базі Черкаського ОІПОПП відбувся семінар директорів інноваційних шкіл, Черкаський район на цьому заході представляв директор Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Самохотов Анатолій Олександрович

         Про успіхи в реалізації програми «Інноваційні школи Черкащини» розповіла заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Іванівна Сімушіна.– Із 2016 року 29 шкіл Черкаської області беруть участь у цільовій програмі «Інноваційні школи Черкащини» на період до 2020 року, – зауважила Оксана Сімушіна. – З метою реалізації означеної програми розроблено проект «Покращення матеріально-технічної бази інноваційних шкіл Черкащини в рамках Концепції нового освітнього простору», який реалізовано за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з місцевих бюджетів.

Водночас, відповідно до обласних програм підвищення якості природничо-математичної освіти на період до 2021 року та впровадження в освітній процес інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» 14 інноваційних шкіл забезпечені наборами ЛЕГО, для 7 шкіл придбано кабінети біології, інформатики, математики, захисту Вітчизни, географії та хімії. Лінгафонними кабінетами оснащено 4 інноваційні школи. Шаховий кабінет придбаний для 1 інноваційної школи.

Також у рамках заходу директори закладів освіти – учасники цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» поділилися практичним досвідом та презентували результати упровадження авторських моделей розвитку закладу освіти. Зокрема, було означено такі напрямки роботи: дослідно-експериментальна діяльність, впровадження та активне використання ІКТ, робота над естетичним оформленням навчальних приміщень, проведення семінарів, майстер-класів та ворк-шопів, професійних зустрічей, участь у програмі GoCamp, використання онлайн-платформи EdEra, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, використання мультимедійних кабінетів у рамках STEM-освіти, співпраця з місцевої владою та батьківською громадою, упровадження нового змісту та стандартів освіти відповідно до Концепції Нової української коли.

Про це інформує Черкаська ОДА.