Переможці ІІI (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2017-2018 н.р.


 Біологія

Кириченко Олександр, 9-А клас - ІI місце

 Астрономія

Толочко Оксана, 10 клас - IІІ місце

 Географія

Кикоть Антоніна, 10 клас - IІ місце

 Хімія

Кикоть Антоніна, 10 клас - IІ місце

 Фізика

Кикоть Антоніна, 10 клас - IІІ місце


Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2017-2018 н.р.


Українська мова

Євтушевська Юлія, 7 клас - ІІІ місце 

Толочко Оксана, 10 клас - ІІІ місце 

Англійська мова

Нетахата Максим, 8-А клас - І місце

Кикоть Антоніна, 10 клас - ІІ місце

Біологія

Лавриненко Вероніка, 8-Б клас - ІІІ місце

 

Кириченко Олександр, 9-А клас - І місце

Кикоть Антоніна, 10 клас - ІІІ місце

 Астрономія

Толочко Оксана, 10 клас - І місце 

 Географія

Кикоть Антоніна, 10 клас - І місце

Церковна Юлія, 11 клас - ІІІ місце

 Фізика

Кикоть Антоніна, 10 клас - ІІ місце

Хімія

 Кикоть Антоніна, 10 клас, - ІІ місце

Економіка

  Церковна Юлія, 11 клас - ІІ місце 

Трудове навчання

Толочко Оксана, 10 клас - ІІІ місце


Переможці ІІI (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.


 ІКТ

Дубина Руслан, 11 клас - ІІІ місце

  Біологія

Купрієнко Владислав, 8-А клас -ІІI місце

Піддубний Богдан, 11 клас - IІ місце

 Фізика

Кикоть Антоніна, 9 клас - ІІІ місце

Тарасенко Анастасія, 11 клас - ІІІ місце

Хімія

 

Кикоть Антоніна, 9 клас, - ІІ місце

 

 Російська мова

Толочко Оксана, 9 клас - ІІІ місце

 


Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.


Правознавство

Крижановський Ярослав, 10 клас - ІІІ місце

Інформатика

Дубина Руслан, 11 клас - ІІІ місце 

  Українська мова

Толочко Оксана, 9 клас - ІІІ місце

Тарасенко Анастасія, 11 клас - ІІІ  місце  

Російська мова

Толочко Оксана, 9 клас - ІІІ місце

  Фізика

Нетахата Максим, 7-А клас - ІІ місце

Кикоть Антоніна, 9 клас - ІІ місце

Тарасенко Анастасія, 11 клас - ІІ місце

 Географія

Кикоть Антоніна, 9 клас - ІІІ місце

Пономаренко Денис, 11 клас - ІІІ місце

  Біологія

Лавріненко Вероніка, 7-Б клас - І місце

Купрієнко Владислав, 8-А клас -ІІ місце

Піддубний Богдан, 11 клас - І місце

 

 Хімія

Кикоть Антоніна, 9 клас, - ІІІ місце

 

  Англійська мова

Кикоть Антоніна, 9 клас - І місце

Тарасенко Анастасія, 11 клас - ІІ місце

  Астрономія

Толочко Оксана, 9 клас - ІІ місце

Тарасенко Анастасія, 11 клас - ІІ місце

 ІКТ

Дубина Руслан, 11 клас - ІІ місце

 Математика

Кириченко Олександр, 8-А клас - ІІ місце

Тарасенко Анастасія, 11 клас - ІІІ місце


Переможці ІІI (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 н.р.


ІКТ

Дубина Руслан, 10 клас - ІІІ місце

Фізика

Кикоть Антоніна, 8 клас - ІІІ місце

Біологія

Піддубний Богдан, 10 клас - ІІ місце

Макаренко Микита, 11 клас - ІІІ місце

 

Екологія

Макаренко Микита, 11 клас - ІІ місце

Хімія

Кикоть Антоніна, 8клас - III місце

Культенко Ярослав, 11 клас - III місце

Астрономія

Тарасенко Анастасія, 10 клас - II місце

Географія

Кикоть Антоніна, 8клас - III місце

Культенко Ярослав, 11 клас - III місце


Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 н.р.


Українська мова та література

Тарасенко Анастасія, 10 клас - ІІІ місце

  Фізика

Кикоть Антоніна, 8 клас - ІІ місце

Культенко Ярослав, 11 клас - ІІ місце

 Географія

Кикоть Антоніна, 8 клас - ІІІ місце

Культенко Ярослав, 11 клас - ІІ місце

  Біологія

Піддубний Богдан, 10 клас - І місце

Макаренко Микита, 11 клас - ІІ місце

Екологія

Макаренко Микита, 11 клас - І місце

 Хімія

 Кикоть Антоніна, 8 клас, - І місце

Культенко Ярослав, 11 клас - ІІ місце

  Англійська мова

Кикоть Антоніна, 8 клас - І місце

Кузьменко Вікторія, 11 клас - І місце

  Астрономія

Тарасенко Анастасія, 10 клас - І місце

  ІКТ

Дубина Руслан, 10 клас - ІІІ місце

 Математика

Тарасенко Анастасія, 10 клас - І місце

 Російська мова та літеатура

Курбанов Севастян, 10 клас - ІІІ місце

Кузьменко Вікторія, 11 клас - ІІІ місце

 Трудове навчання

Литвиненко Дарія, 9-А клас - ІІ місце 


Переможці ІІ (районного) етапу xvІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2015-2016 н.р.


Харченко Дарія, 4-А клас,- І місце

Кикоть Антоніна, 8 клас - ІІІ місце

Тарасенко Анастасія, 10 клас - ІІІ місце 


Спортивні досягення 2015-2016 н.р.


Районні змагання з легкої атлетики  Команда школи -  III місце



Районні змагання з шахів та шашок

 Команда школи - II місце



Районні змагання з легкої атлетики (естафета)  Команди юнаків та дівчат - 

III місце



Легка атлетика (Штовхання ядра)

Кобзар Владислав - I місце




Легка атлетика (біг 100 метрів)

Шутенко Анна - I місце



Легка атлетика (біг 200 метрів)

Шутенко Анна - I місце




Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 н.р.


Математика

Тарасенко Анастасія, 9-А клас, ІІІ місце



Історія

Мартемянова Тетяна,  11 клас, - ІІІ місце

  

Біологія

Кикоть Антоніна, 7 клас, - І місце

Петух Антон, 8-А клас, - ІІІ місце

Іванов Віталій, 9-А, клас, - ІІІ місце

Макаренко Микита, 10 клас, - І місце

 

Географія

Культенко Ярослав, 10 клас, - ІІ місце


Астрономія

Тарасенко Анастасія, 9-А клас, - І місце

 


Фізика

Кикоть Антоніна, 7 клас, - І місце

 

Хімія

Кикоть Антоніна, 7 клас, - І місце

Культенко Ярослав, 10 клас, - ІІІ місце

 

Англійська мова

Тарасенко Анастасія, 9-А клас, - ІІІ місце

Кузьменко Вікторія, 10 клас, - ІІІ місце

 

Російська мова та література

Кузьменко Вікторія, 10 клас, - ІІІ місце

Мартем'янова Тетяна, 11 клас, - ІІІ місце 

Математика

Тарасенко Анастасія, 9-А клас, ІІІ місце



Історія

Мартемянова Тетяна,  11 клас, - ІІІ місце

  

Біологія

Кикоть Антоніна, 7 клас, - І місце

Петух Антон, 8-А клас, - ІІІ місце

Іванов Віталій, 9-А, клас, - ІІІ місце

Макаренко Микита, 10 клас, - І місце

 

Географія

Культенко Ярослав, 10 клас, - ІІ місце


Астрономія

Тарасенко Анастасія, 9-А клас, - І місце

 


Фізика

Кикоть Антоніна, 7 клас, - І місце

 

Хімія

Кикоть Антоніна, 7 клас, - І місце

Культенко Ярослав, 10 клас, - ІІІ місце

 

Англійська мова

Тарасенко Анастасія, 9-А клас, - ІІІ місце

Кузьменко Вікторія, 10 клас, - ІІІ місце

 

Російська мова та література

Кузьменко Вікторія, 10 клас, - ІІІ місце

Мартем'янова Тетяна, 11 клас, - ІІІ місце 


Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 н.р.


 Математика

Тарасенко Анастасія, 9-А клас, ІІІ місце


Астрономія

Тарасенко Анастасія, 9-А клас, - ІІ місце


Фізика

Культенко Ярослав, 10 клас, - ІІІ місце


Географія

Культенко Ярослав, 10 клас, - ІІІ місце


Біологія

Петух Антон, 8-А клас, - ІІІ місце

Макаренко Микита, 10 клас, - І місце


Переможці ІІ (районного) етапу xv Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2014-2015 н.р.


Харченко Дарія, учениця 3-А класу - І місце


Спортивні досягнення


Районні змагання з шахів в залік Спартакіади школяпів 2014-2015 н.р.

Макаренко Микита, 10 клас, І місце

Районні змагання з шашок в залік Спартакіади школяпів 2014-2015 н.р.

Тарасенко Анастасія, 9-А клас, І місце


Обласні змагання з шашок в залік Спартакіади школяпів 2014-2015 н.р.

Тарасенко Анастасія, 9-А клас, І місце

 

Скачать
ГРАМОТА.doc
Microsoft Word документ 252.0 KB

Спортивні змагання з волейболу (зона):

дівчата - І місце;

юнаки - І місце



Спортивні змагання з волейболу (фінал)

юнаки - ІІ місце